Wawrzyny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
199 000 PLN
Powierzchnia
49 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Polecamy wyremontowane mieszkanie w centrum miasta!

Na 49mkw składają się: 3 pokoje (16mkw, 12mkw,8mkw), kuchnia, łazienka, wc, kotłownia, korytarz.
Mieszkanie zostało wyremontowane ok. rok temu, została wymieniona instalacja elektryczna, obniżone sufity, ściany wyszpachlowane i wymalowane, na podłogach panele/płytki, okna PCV, nowy bojler w łazience. Ogrzewanie: piec centralny na węgiel umieszczony w kotłowni w mieszkaniu, w pokojach są rozmieszczone kaloryfery gdzie ciepło zostaje rozprowadzone.

Nieruchomość jest zlokalizowana w centrum miasta, dzięki czemu dostępność sklepów, szkół, aptek, bankomatów jest na wyciągnięcie ręki, dodatkowo do mieszkania przynależy spory garaż znajdujący się w podwórku, więc nie trzeba martwić się o miejsce parkingowe.

Zewnętrzna strona budynku oraz klatka schodowa odświeżone i zadbane!
Opłaty ok. 400zł+ prąd, opał.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 530 960 013 lub 783 750 618

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu