Września

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 PLN
Powierzchnia
50 m2

Do wynajęcia lokal w centrum Wrześni, dogodna lokalizacja, świetnie rozwinięta sieć handlowo-usługowa.

Lokal składa się z 2 pokoi oraz łazienki, łączna powierzchnia około 50m2. Zamontowane jest ogrzewanie gazowe oraz klimatyzator. W lokalu wymienione zostały gniazdka natomiast instalacja elektryczna jest miedziana 3-fazowa. Liczniki prądu, wody oraz gazu z pierwszym dniem wynajmu zostają przepisane na najemcę. Na suficie zamontowane zostały lampy led, które częściowo zmniejszą rachunki za prąd. Z boku budynku jest dodatkowe wyjście.
Przy głównym wyjściu założona została roleta zewnętrzna antywłamaniowa.

Preferowany czas najmu powyżej roku.

Lokal idealnie przystosowany do następujących branży:
-studio tatuażu
-apteka
-biuro ubezpieczeń, biuro rachunkowe i innego rodzaju działalności biurowe
-butik
-kosmetyczka
-sklep spożywczy, mięsny oraz inne działalności handlowe.

Lokal wolny od zaraz.

Cena najmu 2200zł netto/ miesiąc.

Zapraszam na prezentację po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Opiekun oferty: tel. 722-271-200

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu