Gniezno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 300 PLN
Powierzchnia
45 m2
Piętro
Parter

Polecamy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Gniezna przy ul. Krzywe Koło - w jednej z najlepszych lokalizacji miasta - mieszczący się w sąsiedztwie punktów handlowo - usługowych.

Lokal mieści się na parterze. W budynku znajduje się monitoring, w sąsiedztwie parking.
Możliwość umieszczenia reklamy.

Na powierzchnię 45 m² składają się:
- powierzchnia handlowo - usługowa 45 m²
- łazienka
- kuchnia
- zaplecze

Ogromnym atutem prezentowanego lokalu jest jego lokalizacja - bardzo ruchliwy teren - duży przepływ ludzi, a co za tym idzie - potencjalnych klientów - bezpośrednie sąsiedztwo sklepów oraz punktów handlowo - usługowych.

Lokal idealny na sklep ze względu na duże okno wystawowe a także : biuro , usługi finansowe lub gastronomię.

Koszt najmu 1300 zł , wymagana kaucja zwrotna płatna w momencie podpisania umowy w kwocie 2000 zł.

Opiekun oferty Marzena Sawikowska tel. 722 271 200

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu