Gniezno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 300 PLN
Powierzchnia
45 m2
Piętro
Parter

Polecamy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Gniezna przy ul. Krzywe Koło - w jednej z najlepszych lokalizacji miasta - mieszczący się w sąsiedztwie punktów handlowo - usługowych.

Lokal mieści się na parterze. W budynku znajduje się monitoring, w sąsiedztwie parking.
Możliwość umieszczenia reklamy.

Na powierzchnię 45 m² składają się:
- powierzchnia handlowo - usługowa 45 m²
- łazienka
- kuchnia
- zaplecze

Ogromnym atutem prezentowanego lokalu jest jego lokalizacja - bardzo ruchliwy teren - duży przepływ ludzi, a co za tym idzie - potencjalnych klientów - bezpośrednie sąsiedztwo sklepów oraz punktów handlowo - usługowych.

Lokal idealny na sklep ze względu na duże okno wystawowe a także : biuro , usługi finansowe lub gastronomię.

Koszt najmu 1300 zł , wymagana kaucja zwrotna płatna w momencie podpisania umowy w kwocie 2000 zł.

Opiekun oferty Marzena Sawikowska tel. 722 271 200, 530 960 013

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu