Września

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
800 PLN
Powierzchnia
15 m2

Do wynajęcia Lokale biurowe oraz usługowo-handlowe we Wrześni. Budynek składa się z parteru oraz 2 pięter.
Na parterze do wynajęcia są :
I lokal użytkowy około 30m2, pokój z łazienką. Cena najmu 1700zł +23%/ miesiąc ( w tym wszystkie media ). Kaucja 1700zł

Na pierwszym piętrze do wynajęcia są :
I lokal użytkowy około 60m2, w skład którego wchodzą 3 pokoje oraz łazienka. Cena najmu 2500zł/ miesiąc ( w tym wszystkie media ).  Kaucja 2500zł
II lokal użytkowy około 45m2 w skład którego wchodzą 2 pokoje oraz łazienka. Cena najmu 2000zł/ miesiąc ( w tym wszystkie media ).  Kaucja 2000zł

Do budynku są 2 osobne wejścia. Przednim wejściem wejdziemy do lokali użytkowych znajdujących się na parterze. Natomiast do pomieszczeń znajdujących się na I piętrze, jest osobne wejście z boku budynku.
Parking przed budynkiem jest bezpłatny.

Niewątpliwie największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja - bardzo ruchliwy teren - duży przepływ ludzi, a co za tym idzie - potencjalnych klientów - bezpośrednie sąsiedztwo sklepów oraz punktów handlowo - usługowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji pod nr tel 722 271 200

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu