Gniezno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
265 000 PLN
Powierzchnia
37 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Polecamy na sprzedaż nowoczesne wyremontowane mieszkanie w stylu glamour o wysokim standardzie zlokalizowane przy ul. Roosevelta z
wyposażeniem

Na 37mkw składają się 2 pokoje ( salon i 1 duża komfortowa sypialnia), kuchnia w zabudowie z pełnym wyposażeniem AGD, łazienka i korytarz.

Do mieszkania przynależy piwnica, co daje możliwość przechowywania rowerów, wózków itd...

Instalacje wod-kan i elektryczna są wymienione-nowe- zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców.

W bliskim sąsiedztwie sklepy, szkoły, przedszkole, przystanki autobusowe; jeśli chodzi o wypoczynek i rekreacje w pobliżu znajdują się park, basen,

hala sportowa, jezioro Winiary...

Pełna własność- księga wieczysta.

Szukasz mieszkania dla siebie, a może na cele inwestycyjne?
Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania.
Tel.: 530 960 013 lub 783 750 618

KORA Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu