Jankowo Dolne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
144 000 PLN
Powierzchnia
800 m2

Okazja!!! Świetna lokalizacja!!!Polecam na sprzedaż działki budowlane położone w odległości 8 km od Gniezna w centrum Jankowa Dolnego.
Dla prezentowanego terenu wydano Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pod tereny zabudowy mieszkaniowej.
Idealna propozycja dla osób szukających miejsca z dala od zgiełku miejskiego ale jednocześnie z szybkim dojazdem do Gniezna lub firm developerskich szukających terenów przeznaczonych pod zabudowę osiedli mieszkaniowych.
Media:
Prąd, woda, gaz, kanalizacja- w drodze przy działce

Cena 180zł/m2
W ofercie działki o powierzchni: 800m2

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone!

Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu pod numerem tel. 722 271 200

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu