Gniezno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
72 000 PLN
Powierzchnia
444 m2

Oferujemy na sprzedaż ogródek działkowy przy ulicy Roosevelta z murowanym domkiem, z dużą drewnianą werandą. Domek ocieplony, pokryty papą. Na działce zarybione oczko wodne.
Na powierzchnię domku przypada:
- kuchnia otwarta na strefę dzienną z kominkiem
- toaleta
- pomieszczenie gospodarcze
Domek w pełni umeblowany:
- kuchnia w zabudowie
- szafa
- kanapa narożna
- stolik
Na działce mnóstwo nasadzeń: iglaki, orzech, drzewka owocowe: czereśnia, wiśnie, morela, jabłoń, krzewy malin. Wydzielona strefa grillowa.
Prawdziwa oaza dla osób lubiących ciszę i spokój. Gorąco polecam!!!

Serdecznie polecam i zapraszam do obejrzenia nieruchomości - po uprzednim umówieniu spotkania tel: 722 271 200, 530 960 013

Serdecznie zapraszamy do naszego biura:
KORA - Nieruchomości Ubezpieczenia Kredyty
ul. Łaskiego 12/1a w Gnieźnie
(przy głównym skrzyżowaniu ul. Łaskiego / ul. Poznańska)
czynne od pn -pt w godz. od 9.00-17.00

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie zakupu, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu a także ubezpieczenia nabywanej nieruchomości.

* Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu