Gołąbki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
82 869 PLN
Powierzchnia
1 201 m2

Na sprzedaż polecamy działki budowlane położone w malowniczej lokalizacji w niedalekiej odległości od lasów oraz jezior - w miejscowości Gołąbki.
Atutem naszej oferty jest fakt , że dla działek wydano Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - znajdują się one na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy związanej z usługami agroturystyki.

Dopuszcza się tutaj lokalizację budynku garażowego w formie wolnostojącej lub dobudowanej do budynku mieszkalnego.
Wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - max. 25% pow. działki, pow. biologicznie czynna co najmniej 55% pow. działki.
Ustalone są nie więcej niż dwie kondygnacje nadziemne dla budynku mieszkalnego, mieszkalno-usługowego i usługowego (wysokość nie więcej niż 9m) oraz jedna kondygnacja dla budynku gospodarczego i garażowego (wysokość nie więcej niż 6m). Dachy skośne, dwuspadowe lub wielospadowe, o kącie nachylenia połaci dachowych 30-45 stopni.
Dopuszcza się podpiwniczenie budynków oraz lokalizację indywidualnych zbiorników na gaz płynny o max. pojemności 3m3.

Na sprzedaż działki o pow. 1201m2 -1216 m2 w cenie 69zł/m2 oraz działka 1975 m2/79 duża działka o pow.13 756 m2 nr 73/1 z dojściem do jeziora (cena 22zł/m2).

Zaletą prezentowanych działek jest asfaltowy dojazd oraz dostępne media - woda i prąd (w drodze asfaltowej przy działkach).
Sąsiedztwo działek jest częściowo zabudowane.

Dodatkowym ogromnym atutem naszej oferty jest fakt , że KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- co obniża koszty zakupu naszej oferty.

Cena do negocjacji.

Więcej informacji u opiekuna oferty : Marzena Sawikowska pod nr tel.722 271 200

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu