Lulkowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
117 300 PLN
Powierzchnia
1 020 m2

Polecamy na sprzedaż działki budowlane położone nieopodal Gniezna - w malowniczym terenie blisko lasów i jeziora w miejscowości Lulkowo.
Nieruchomość położona zaledwie kilka km odległości od Gniezna, dobry dojazd,, sąsiedztwo zorganizowanych enklaw mieszkaniowych, kilka minut jazdy samochodem dzieli to wyjątkowe miejsce od miasta Gniezno.
Dla prezentowanego terenu wydano Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pod tereny zabudowy mieszkaniowej : rodzaj zabudowy budynki mieszkalne jednorodzinne.

Warunki:
- wysokość zabudowy nie większa niż 9m, nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne
- dachy dwu- lub wielospadowe o kącie nachylenia od 35 - 45 stopni.
- powierzchnię zabudowy nie większą niż 12% pow. działki przy czym nie więcej niż 180m2
Dopuszcza się lokalizację:
- budynków pomocniczych dobudowanych do budynków mieszkalnych

Media:
Prąd, woda, gaz- w drodze przy działce

Cena 110zł/m2
Idealna propozycja dla osób szukających swojego miejsca z dala od miejskiego zgiełku ale jednocześnie z bliskim dojazdem do miasta lub firm developerskich szukających terenów przeznaczonych pod zabudowę osiedli mieszkaniowych.

W ofercie w tej chwili działki o pow. 1064,1030 m2.

Opiekun oferty Marzena Sawikowska tel. 722 271 200, 530 960 013

  • Wysokość zabudowy: 9
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las
Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu