Owieczki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
10 145 m2

Polecamy na sprzedaż działkę rolną o pow. 1,0145 ha położoną w malowniczym miejscu nieopodal jeziora Mistrzewskiego w Owieczkach - gmina Łubowo.
Położenie tuż obok drogi asfaltowej.
Doskonała propozycja również dla inwestorów ze względu na lokalizację tuż obok jeziora : na podział na mniejsze działki i przekształcenie na budowlane.
W Studium działka podlega pod tereny częściowo mieszkaniowo- letniskowe oraz tereny łąk i pastwisk.
Klasa ziemi IVa , IVb i V.
Warunki zabudowy wydane zostaną na wniosek w gminie.

Opiekun oferty Marzena Sawikowska tel. 722 271 200, 530 960 013

Zapraszamy na prezentację w terenie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu