Dębnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
889 000 PLN
Powierzchnia
5 519 m2

Sprzedam nieruchomości produkcyjne z możliwością przekształcenia części w dom mieszkalny.
 
Nieruchomość stanowią 2 działki rolno-przemysłowe położone w miejscowości Dębnica k/Kłecka o łącznej powierzchni 5519 m2 i posadowione na nich budynki o łącznej powierzchni 840 m2 – pełna własność, bez obciążeń, zagospodarowane pod prowadzoną działalność gospodarczą.

Działka o powierzchni 1795 m2 na której posadowiony jest budynek gospodarczy o powierzchni 120 m2 oraz budynek socjalny o powierzchni 66 m2 przystosowany i wyposażony do celów mieszkalnych i biurowych. 

Działka o powierzchni 3724 m2 na której posadowione są 2 budynki gospodarcze o powierzchni 528 m2 i o powierzchni 126 m2, w których prowadzona jest działalność gospodarcza

Masz pomysł i rynek zbytu na swój produkt ale brakuje Ci do tego nieruchomości?

Takie oferty sprzedaży, nie zdarzają się często.

Jest możliwość zmiany układu i przeznaczenia pomieszczeń pod własne potrzeby. Warsztat, Hala produkcyjna, Stolarnia, Magazyny .

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości po wcześniejszym umówieniu terminu tel. 722 271 200

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu