Września

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
459 000 PLN
Powierzchnia
70,02 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

Nowoczesne wnętrze o niepowtarzalnym charakterze.

Przy ulicy Kutrzeby we Wrześni, gdzie znajduję się osiedle wysokich bloków posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,02m2. Inwestorem osiedla był deweloper - Nowbud Sp. z o.o. Mieszkanie składa się z :

-> Korytarza [10,61m2]
-> Łazienki [3,40]
-> WC [1,44]
-> Sypialnia I [10,24]
-> Sypialnia II [9,36]
-> Kuchnia [10,21]
-> Pokój ogólny [21,17]
-> Garderoba [3,59]

Strefa dzienna to doskonale wyposażony salon wraz z aneksem kuchennym. W cenę mieszkania wliczone jest całkowite wyposażenie nieruchomości. Mieszkanie jest bogato wyposażone. Meble kuchenne wykonane pod zabudowę. W salonie na ścianie wyłożona jest cegła ozdobna, zamontowany jest również klimatyzator II funkcyjny. Okna balkonowe położone są w kierunku wschodnio-północnym. W całym mieszkaniu założone są rolety zewnętrzne.

--LOKALIZACJA--

Nieruchomość posiada świetną lokalizację. W pobliżu market polo oraz wiele innych lokali usługowo-handlowych. Ulica Generała Tadeusza Kutrzeby znajduję się na obrzeżach Wrześni. Doskonały dojazd do Gniezna.

--OPŁATY--

Koszty utrzymania mieszkania 280zł/miesiąc { fundusz remontowy, koszty eksploatacyjne, sprzątanie klatki , wywóz śmieci (3os)}
Dodatkowo płatne ogrzewanie(gazowe), prąd, woda, internet ,telewizja

CENA : 459.000zł


Mieszkanie w idealnym stanie. Metraż oraz wykończenie nadają się idealnie dla pary bądź rodziny.
Nieruchomość słoneczna i ciepła , gotowa do zamieszkania od zaraz.
Serdecznie polecam i zapraszam do obejrzenia nieruchomości - po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania.
Opiekun oferty: Marzena Sawikowska tel.722-271-200

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu