Gniezno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
215 000 PLN
Powierzchnia
40 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2

Polecamy do zakupu mieszkanie po remoncie w centrum miasta!
Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Chrobrego w kamienicy, która w środku wygląda jak blok. Kamienica odrestaurowana, elewacja, klatka schodowa, podwórko bardzo zadbane (teren zamknięty) - generalnie budynek w stanie bardzo dobrym.
Na 40m2 składa się duży pokój, odrębna kuchnia, łazienka i korytarz, bez problemu można dokonać zmian, które pozwoliłyby podzielić duży pokój na 2 mniejsze i otworzyć kuchnie na jeden z pokoi, tak by powstał aneks kuchenny, co otworzy całą przestrzeń. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze.
Ogromnym atutem jest lokalizacja nieruchomości- wszystko blisko! Sklepy małe i duże (typu Żabka, Biedronka), szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, bank, rossman, apteka itd...
Miejsce Parkingowe w podwórku przypisane do mieszkania!
Koszty: czynsz administracyjny: 150zł (w tym zaliczka na wodę, opłata za śmieci, sprzątanie klatki schodowej)
Ogrzewanie: Nowoczesne panele sufitowe na podczerwień koszt na 2 miesiące ok.550zł tyko w sezonie grzewczym!
Ciepła woda- nowy piec elektryczny
Prąd wg. zużycia

Cena do negocjacji!

Mieszkanie godne polecenia!

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 530 960 013 lub 783 750 618

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu