Września

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
274 000 PLN
Powierzchnia
36,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Oferujemy dla Państwa mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w miejscowości Września przy ulicy Konopnickiej . Lokal znajduję się na parterze.
Mieszkanie o powierzchni 36/7 m 2 , składa się z :
-kuchni,
- sypialni ,
-osobnego salonu,
-łazienki
- korytarza.

Dodatkowo do użytku na wyłączność mieszkanie posiada piwnicę ok 6m2.

Nieruchomość wykończona w jasnym, minimalistycznym stylu, częściowo umeblowana. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Wymieniona instalacja wodna. W każdym pomieszczeniu znajduję się dodatkowe oświetlenie LED. Atrakcyjna lokalizacja bloku, gwarantuje ciszę i spokój (oddalony od ruchliwej ulicy ), duża ilość miejsc parkingowych. W pobliżu znajduje się szkoły, boisko oraz markety.

  • Piwnica: Tak
Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu