Gniezno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
234 500 PLN
Powierzchnia
35 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

- L o k a l - m i e s z k a l n y -
Serdecznie polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gnieźnie. Na 35mkw składają się 2 pokoje- jeden z aneksem kuchennym, jeden oddzielny, łazienka i wc. Mieszkanie na drugim poziomie - poddasze. Mieszkanie będzie oddane w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Na ten moment jeszcze trwa remont. (Do wyboru różne metraże mieszkań)

- S t a n d a r d -
Mieszkanie i budynek po gruntownym remoncie. Nowy dach wraz z oknami i elewacją oraz ociepleniem. Założone nowe instalacje: wodno-kanalizacyjna, gazowa, elektryczna, światłowód. Budynek posiada również nową kotłownie gazową i centralne ogrzewanie.

- L o k a l i z a c j a -
Największą zaletą naszej oferty jest doskonała lokalizacja- centrum miasta ale nie przy ruchliwej ulicy- dostęp do wszelkich udogodnień w zasięgu ręki, w pobliżu znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, takich jak sklepy, banki, lekarz, przedszkole i placówek leczniczych.

- S t a n - p r a w n y -
Pełna własność z księgą wieczystą.


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i zakupu, po poprzednim uzgodnieniu terminu
Opiekun oferty: Marzena Sawikowska tel: 722 271 200, 530 960 013

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu