Gniezno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
220 000 PLN
Powierzchnia
26 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
11

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu w świetnej lokalizacji- os.Łokietka

Na 26m2 składają się:
pokój
kuchnia
łazienka
piwnica

Opłaty: czynsz administracyjny to: 250zł+ media wg. zużycia

Lokalizacja jest dużym atutem, ze względu na bliskość szkół, przedszkola, przystanków autobusowych, sklepów spożywczych oraz punktów usługowo-handlowych!
Idealne lokum dla młodej rodziny - nieopodal szkoła , przedszkole, przychodnia. Znakomita infrastruktura komunikacyjna (bliskie centrum ,przystanki autobusowe) i handlowo- usługowa ( w pobliżu liczne punkty handlowe oraz Biedronka Dino Lidl ) .

Mieszkanie świetnie nadaje się również na cele inwestycyjne.

Opiekun oferty : Marzena Sawikowsk tel.530 960 013

Serdecznie zapraszamy również do naszego biura: Kora - Nieruchomości Ubezpieczenia Kredyty ul. Łaskiego 12/1a w Gnieźnie (przy głównym skrzyżowaniu ul. Łaskiego / ul. Poznańska) czynne od pn.-pt. w godz. od 9-18 Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie zakupu, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu a także ubezpieczenia nabywanej nieruchomości. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr tel. 530 960 013

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu