Gniezno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
567 300 PLN
Powierzchnia
122 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

Na sprzedaż lokal mieszkalny 2 poziomowy w stanie deweloperskim- aranżacja wg. własnego gustu i potrzeb; teren zamknięty,
zlokalizowany w dzielnicy Kawiary w Gnieźnie- gdzie w niedawnym czasie została zrobiona zupełnie nowa nawierzchnia drogi, nasadzone żywopłoty, kwiaty- co powoduje, że otoczenie prezentuje się na prawdę przyjemnie dla oka!
Forma budynku bryła nowoczesna!

Na 122m powierzchni użytkowej składają się:

I piętro: 76mkw- to otwarta przestrzeń na przestronny salon z aneksem kuchennym + 1 oddzielny pokój, korytarz, łazienka + 2 tarasy- jeden od strony południowo-zachodniej, drugi od strony wschodnio-południowej o łącznej powierzchni ok. 9mkw

II piętro: 45.7mkw- to 2 oddzielne pokoje, garderoba, łazienka i korytarz.

Schody prowadzące na piętra wykonane zostały z granitu i marmuru, generalnie cały budynek powstał z materiałów wysokiej jakości.
Instalacje: Wodna, elektryczna, gazowa, kanalizacja; zamontowano ogrzewane podłogowe, piec CO i grzejniki. Wykonane zostały także instalację TV oraz domofonowa.

Zabudowa w formie antresoli- widoczna na zdjęciach, czyli z II piętra otwarty widok na niższy poziom- co daje efekt modnego loftu.
Do mieszkania przynależy ogródek ok.50mkw oraz 2 miejsca parkingowe.

Lokal można zaaranżować na typowo mieszkalny lub mieszkalno-biurowy lub mieszkalno-usługowy.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości
Tel. 722 271 200, 530 960 013

  • Teren ogrodzony: Tak
Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu