Gniezno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 000 PLN
Powierzchnia
82 m2
Piętro
Parter

Biuro Nieruchomości KORA ma przyjemność zaprezentować, funkcjonalny lokal użytkowy znajdujący się w samym sercu Gniezna przy Rynku.

Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym z wielkim potencjałem. Możliwość przekształcenia w lokal gastronomiczny ze względu na doskonałą lokalizację, przestronne wnętrze oraz możliwość przystosowania kameralnego ogródka. Okazałe witryny bardzo dobrze wyeksponowane na ruch pieszy i samochodowy.
Lokal sprawdzi się również jako salon kosmetyczny, hurtownię, handel usługowy oraz przestrzeń biurowa.

Nieruchomość o powierzchni 82m2 składa się z głównej sali sprzedażowej, dwóch łazienek i zaplecza magazynowego- do własnej aranżacji, niski parter w świetnym punkcie z bezpośrednim reprezentacyjnym wejściem od ulicy Dąbrówki.

Dodatkowym atutem są bezpłatne miejsca parkingowe na terenie nieruchomości.

MEDIA: woda, siła, energia elektryczna, ogrzewanie miejscowe gazowe

WARUNKI NAJMU:
Czynsz najmu: 7.000 zł + opłaty eksploatacyjne (za ogrzewanie, wodę, prąd, gaz)
kaucja: 7.000 zł brutto

Zapraszamy na prezentację po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Opiekun oferty : Marzena Sawikowska tel 530 960 013

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu