Gniezno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
800 PLN
Powierzchnia
13 m2

Na wynajem lokal usługowy!
Oferta wynajmu skierowana dla stylistki paznokci/manikiurzystki! Ewentualnie dla fizjoterapeuty/ki.
Lokal zlokalizowany jest przy ul. Ludwiczaka w Gnieźnie, w tym samym budynku działa dobrze prosperujący fryzjer oraz wizażystka.
Panie zajmują się kompleksowo urodą klientek i będzie im miło znaleźć kogoś, kto chętnie uzupełni dodatkową strefę, czyli paznokcie :)
Działasz więc odrębnie ale korzystasz z możliwości świadczenia usługi kompleksowej, zdobywasz dodatkowe klientki!
Pomieszczenie socjalne oraz wc w budynku, lokal spełnia wszystkie wymagania sanepidu. Parking dostępny przed budynkiem, łatwy i szybki dojazd z centrum miasta. Lokal gotowy do wynajęcia od zaraz!

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr tel. 530 960 013

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu