Działyń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
59 900 PLN
Powierzchnia
492 m2

Na sprzedaż działka rekreacyjna w Działyniu przy samym Jeziorze Działyńskim!
Teren działek bardzo zadbany, kameralna i przyjazna atmosfera wśród sąsiadów, blisko sklepy spożywcze, dogodny dojazd z Gniezna, Kłecka oraz innych okolicznych miejscowości i wsi.
Jedna z ostatnich na sprzedaż w tym miejscu!
Chcesz własny kawałek ogródka, na którym się zrelaksujesz przy pięknym widoku na jezioro i odetniesz od zgiełku miasta? To miejsce czeka na Ciebie!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 530 960 013 lub 783 750 618

Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu