Wiekowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Powierzchnia
3 186 m2

Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną nad jeziorem Niedzięgiel na pięknym terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Wiekowo. To miejsce dla miłośników ciszy, ceniących barwne widoki i unikalne walory przyrodnicze. Idealne na stworzenie własnego eldorado z dala od codziennego miejskiego zgiełku. Działka w pierwszej linii brzegowej jeziora, parę kroków od urokliwej plaży, blisko do lasu.

Powierzchnia : 3186m2
Typ działki : rekreacyjna
Cena : 142zł/m2

Dobry dojazd utwardzoną drogą gminną.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone!

Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu pod numerem tel. 722 271 200, 530 960 013

  • Aranżacja działki: Trawnik
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu