Mnichowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
259 000 PLN
Powierzchnia
86 m2

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom (połowa bliźniaka) w korzystnej cenie.
Nieruchomość zlokalizowana jest na os. Żwirowym (Mnichowo), oddalona od centrum miasta o ok. 10minut jazdy autem, więc zyskujemy ciszę i spokój, a jednocześnie bardzo szybki dojazd do centrum.
Dom w stanie surowym zamkniętym, w sąsiedztwie kilka domów i otoczenie natury.
86 mkw powierzchni to parter i piętro- aranżacja wg. własnych upodobań, piętro można podzielić na 3 odrębne pokoje oraz łazienkę; parter: salon z jadalnią, kuchnia może być oddzielona, jak i otwarta, wiatrołap i toaleta.
Powierzchnia działki przynależnej do połowy bliźniaka to 300mkw.
Szambo, woda, gaz, prąd.
Dużą zaletą tej nieruchomości jest możliwość dojazdu z wielu części miasta: od Dalek, od Kokoszek, od Pustachowy.

Więcej szczegółów i możliwość obejrzenia nieruchomości po kontakcie telefonicznym pod nr tel. 530 960 013

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu