Dębnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
889 000,52 PLN
Powierzchnia
840 m2
Liczba pokoi
2

Polecamy na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny wraz z budynkami przemysłowymi w miejscowości Dębnica k/Kłecka.
Nieruchomość stanowią dwie działki o łącznej powierzchni 5519m2.
Na jednej z działek posadowiony jest budynek mieszkalny, a na drugiej dwa budynki gospodarcze o powierzchni 528 m2 i 126 m2.
Masz pomysł i rynek zbytu na swój produkt ale brakuje Ci do tego nieruchomości, to ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Jest możliwość zmiany układu i przeznaczenia pomieszczeń pod własne potrzeby: warsztat, hala produkcyjna, stolarnia, magazyny .

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości
Opiekun oferty Marzena Sawikowska tel: 722 271 200, 530 960 013

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Marzena Sawikowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KORA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KORA Nieruchomości z siedzibą w GNIEZNO (62-200) przy ul.Łaskiego 12/1a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu